Teksty Copywriterskie

Profesjonalne teksty copywriterskie dla każdego

Copywriting to pojęcie, które pojawia się niezwykle często w branży marketingu internetowego, jednak wiele osób nie do końca wie, czym on tak właściwie jest.

Treści copywriterskie powstające spod pióra fachowych copywriterów to przede wszystkich content odznaczający się poprawnością językową, a także lekkością przekazu czy wdrożeniem technik tworzenia perswazyjnych tekstów. Usługa copywritingu pozwala dopasować zawartość stron internetowych czy innych serwisów do ich bezpośrednich odbiorców, którzy w treściach znajdą zrozumienie oraz odpowiedź na ich potrzeby.

Nasza firma, która już od wielu lat zajmuje się kreowaniem treści dla różnorodnych witryn internetowych posiada w swoim zespole copywriterów, którzy pozwolą uzyskać doskonałe rezultaty w postaci zajmujących treści, napisanych w punkt i z polotem. Teksty copywriterskie na najwyższym poziomie to sposób na zyskanie zaangażowania odbiorców, a co za tym idzie lepsze wyniki zarówno finansowe, jak również te z zakresu pozycjonowania.

Competitor Keyword Research

Czym są teksty copywriterskie i jaka jest ich rola?

POZYSKUJ NOWYCH KLIENTÓW

Sam w sobie termin copywriting ma wiele różnych definicji, jednak obejmuje w głównej mierze proces tworzenia skutecznych, a jednocześnie perswazyjnych i funkcjonalnych treści, które najczęściej mają charakter sprzedażowy. Nie należy zatem mylić tekstów copywritingowych z beletrystyką, publicystyką czy surowymi w formie opisami o charakterze technicznym, gdyż treści te są przede wszystkim tworzone na potrzeby marketingu internetowego. Głównym celem copywritingu jest kreowanie treści, które zawierają ważne z perspektywy odbiorcy informacje, mające pomóc w sprzedaży danego produktu czy usługi.

DAJ SIĘ ZNALEŚĆ SWOIM KLIENTOM

Podstawowym elementem dobrego copywritingu, jest dobry copywriter, który potrafi umiejętnie kreować treści dla potrzeb ich odbiorców. Nie małe znaczenie ma również jego znajomość zasad tworzenia treści pod kątem SEO, które nie będą sztywne, ale napisane w sposób zrozumiały i lekki. Kreowane pod kątem pozycjonowania teksty copywriterskie pozwalają uzupełnić w wartościowy content strony internetowe, ale jednocześnie, są bogate w odpowiednie słowa kluczowe np. budujące długi ogon, są nośnikiem odpowiednich linków itp. Treści copywriterskie mogą obejmować różnego rodzaju artykuły, wpisy na bloga, treści na social media, jak również opisy produktów czy treści sponsorowane.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Potrzebujesz wsparcia dla swojego biznesu?

Jak możemy pomóc w tworzeniu treści copywriterskich?

Będąc specjalistami w swojej dziedzinie, zapewniamy naszym Klientom najwyższą jakość tekstów copywriterskich. Pomagamy kreować content za sprawą biegłego posługiwania się językiem, dzięki czemu treści są profesjonalne i nie wpływają negatywnie na wizerunek firmy. Poza znajomością zasad poprawnego pisania, gwarantujemy lekkość treści i ciekawe podejście do każdego rodzaju zagadnień, które przychodzi nam opisać. Każdy tekst jest łatwy w przyswojeniu przez potencjalnych odbiorców, a przy tym skutecznie zachęca ich do podjęcia określonych działań np. skorzystania z usługi bądź zakupu produktów.

 

Doskonale znamy psychologię sprzedaży, którą już od ponad 16 lat praktykujemy z powodzeniem. Każdą treść dokładnie analizujemy, gdyż wiemy że musi być ona odzwierciedleniem potrzeb grupy docelowej danego tekstu. Inaczej kreujemy treści dla młodych kobiet, a inaczej dla miłośników zwierzaków czy menadżerów wysokiego szczebla. Innymi słowami opisujemy produkty codziennego użytku, a innymi ujmujemy teksty w tematyce specjalistycznej. Wiemy jak dobierać najlepsze rozwiązania dla poszczególnych Klientów, dlatego z uwagą dobieramy tytuły, nagłówki, a także całą kompozycję tekstu. Nasze teksty copywriterskie są szyte na miarę potrzeb naszych Klientów oraz ich odbiorców. Dbamy o to aby dotrzeć do uczuć odbiorców, odkryć ich potrzeby i skutecznie wypromować określone produkty czy usługi.

Dlaczego to właśnie nam warto zaufać w zakresie treści copywriterskich?

Copywrinting to alternatywa, która sprawdza się zarówno w małych i średnich firmach, jak również w wielkich przedsiębiorstwach.

Pisanie treści na stronę internetową w naszym wydaniu jest w pełni profesjonalne i doskonale dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji, dlatego niesie za sobą jakość oraz pozytywny przekaz marketingowy. Wiemy, że strony internetowe bogate w fachowo napisane treści są w stanie zwiększyć swoją skuteczność i zyskać doskonały odbiór, dlatego poprzez copywriting dbamy o maksymalizację zysków naszych Klientów. Autentyczne i dopasowane do odbiorców treści to również lepsza prezentacja firmy, która zyskuje popularność i uznanie.

Dzięki naszej umiejętności właściwego ukierunkowania przekazu, skutecznie oddziałujemy na ruch na stronach, a dodatkowo sprawnie uzupełniamy je we właściwe narzędzia, w tym przemyślane linkowanie, techniki SEO czy zwroty kluczowe. Zarówno tworząc stronę od podstaw, jak również dokonując jej optymalizacji, pomagamy znaleźć najlepsze kierunki strategii marketingowych, korzystamy z autorskich rozwiązań i dostosowujemy treści do najnowszych trendów i zaleceń – w tym tych związanych z pozycjonowaniem. Kompetentne podejście oraz pełne zaangażowanie pozwala nam oferować teksty copywriterskie na najwyższym poziomie, w pełni wspomagające osiąganie zamierzonych przez firmy celów.

FAQ

czyli najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Czy warto zainwestować w profesjonalny copywriting?

Treści na strony, do folderów czy newslettera w praktyce może napisać każdy, jednak bez odpowiednich umiejętności i wiedzy, ich cel może nie zostać osiągnięty, a nawet przynieść zupełnie odwrotny skutek. Inwestycja w profesjonalne treści copywriterskie to inwestycja w doskonałą promocję, skuteczne dotarcie do określonej grupy odbiorców, poprawa wizerunku marki bądź firmy, pozytywny wpływ na pozycje w wynikach wyszukiwania w Google, a także ruch na stronie. Za tymi wszystkimi zaletami idzie również maksymalizacja zysków.

Czy treści copywriterskie są drogie?

W zależności od tematyki oraz ilości zamówionych treści ceny mogą być bardzo zróżnicowane. Warto zatem poprosić o indywidualną wycenę, wówczas możliwe będzie oszacowanie ostatecznych kosztów.

Potrzebujesz więcej ruchu na swojej stronie?