Reklama YouTube ( google ads )

What Reputation Management
DOCIERAJ Z REKLAMĄ NA YOUTUBE

Reklama YouTube dzięki
której zostaniesz zauważony!

YouTube to platforma, która gromadzi ponad miliard użytkowników, a co za tym idzie, każdego dnia materiały reklamowe dostępne w serwisie, ma okazję zobaczyć naprawdę spora grupa odbiorców. Ten niesamowity potencjał sprawia, że coraz więcej firm postanawia wykorzystać możliwości Google Ads i postawić na skuteczną reklamę swojej marki, produktów czy usług. Dzięki możliwościom jakie oferuje Google AdWords oraz naszemu doświadczeniu i umiejętności w realizowaniu doskonałych kampanii na YouTube, możesz zyskać wymarzoną promocję, która przyniesie Ci wymierne efekty i pełną satysfakcję.

DOCIERAJ BEZPOŚREDNIO DO KLIENTA

Wszechstronne zastosowanie
reklam video i głosowych

Wszechstronność jaką daje YouTube w zakresie kreowania reklamy jest niesamowita, bowiem chłonie on wszystkie formy zawartości – możliwe jest wykorzystanie tutaj zarówno zabawnych filmów, jak również stworzenie poradników, vlogów, programów informacyjnych, relacji na żywo po różnego rodzaju grafiki i treści. Nasza pomysłowość i kreatywność, pomogą targetować Twoją stronę lub sklep online jak nigdy dotąd, a reklamy Google AdWords trafią do docelowej grupy odbiorców przynosząc pełne zadowolenie.

Zdobywaj uwagę swoich potencjalnych klientów
Gwarancja zdobycia nowych kontaktów
Dopasowanie do potrzeb Twojego biznesu - produktu - usługi etc..
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Potrzebujesz wsparcia dla swojego biznesu?

Czym tak właściwie jest reklama YouTube?

Ponieważ YouTube to bez wątpienia najpopularniejszy serwis internetowy na świecie, pozwala on na dojście do niemal nieograniczonej liczby odbiorców. Jego ponad miliardowa liczba użytkowników, to w zasadzie 1/3 wszystkich internautów korzystających z sieci, przez co właściwie przeprowadzone działania reklamowe, dają okazję do przedstawienia oferty bądź marki naprawdę ogromnej liczbie osób. Jako medium reklamowe YouTube pozwala emitować między innymi banery reklamowe, ale również reklamy video, które przyciągają wzrok.

Dzięki wykorzystaniu możliwości jakie oferuje AdWords w zakresie promocji na YouTube, każdy może skorzystać z opcji jak filmy promocyjne, a do najpopularniejszych z nich należą reklamy In-Stream, które opłacane są od każdego kliknięcia, z którego użytkownik przekierowywany jest do strony internetowej reklamodawcy, czy też jego własnego kanału na YouTube. Ta opcja pozwala wyświetlać docelowe video przed materiałem filmowym (najczęściej z opcją pominięcia przez użytkownika po 5 pierwszych sekundach). Ciekawą alternatywą są również reklamy Discovery, które wyświetlane są min. obok filmów w wynikach wyszukiwania. Stworzenie atrakcyjnej reklamy na YouTube nie przeszkadza w wykorzystaniu jej również na witrynach czy też w aplikacjach jakie oferuje sieć reklamowa Google.

Jak możemy Ci pomóc w realizacji reklam YouTube?

SKUTECZNIE DOCIERANIE DO CELU

Jako eksperci pomagamy zrealizować kompleksowe działania z zakresu reklamy w sieci, tworzymy strategie marketingowe, dostosowane do potrzeb klienta i jego branży. Oferujemy szeroki wachlarz opcji, dlatego z nami wykonasz skuteczne reklamy tekstowe, graficzne i displayowe. Ten niezwykle zróżnicowany serwis, pozwala nam realizować kampanie urozmaicone i dopasowane również do wybranej grupy docelowej klientów. Z reklamą YouTube możliwe jest dotarcie do ogromnej liczby odbiorców, ale również budowanie i kształtowanie wizerunku i świadomości marki. Możemy wykorzystać tę formę promocji także do prezentacji najnowszych produktów czy usług.

Conversion Optimization

ELASTYCZNE DZIAŁANIA

Reklama YouTube to bez wątpienia ogromny potencjał, który bezsprzecznie króluje nad kampaniami telewizyjnymi i im podobnymi, a my znając branże od podszewki, jako działająca w marketingu od ponad szesnastu lat firma, pomagamy zaplanować i przeprowadzić niezwykle skuteczne kampanie. Poprzez właściwe dopasowanie pomagamy ukierunkować reklamę do osób z określonych grup docelowych, które mogą być szyte na miarę kryteriów demograficznych, miejsc docelowych, zainteresowań, kategorii tematycznych czy określonych słów kluczowych. Działania te oferowane są w bardzo atrakcyjnych cenach, a łatwość w określeniu wydajności reklamy, pozwala na bieżąco monitorować efekty naszej pracy.

Dlaczego warto nam zaufać i powierzyć realizację reklamy YouTube?

Naszą firmę tworzą osoby będące pierwszym pokoleniem marketingu internetowego, dlatego znamy ten biznes od podszewki.

Każda z form oferowanych przez AdWords jest nam doskonale znana i potrafimy ją umiejętnie wykorzystać pod kątem potrzeb naszych Klientów. Oferujemy najwyższej jakości usługi w atrakcyjnych cenach, a każda z wybranych opcji reklamy, jest przez nas skrupulatnie planowana, wdrażana i na bieżąco monitorowana, aby zapewnić pełną satysfakcję i sukces. Reklamy YouTube to szczególnie cenna alternatywa, która gwarantuje bardzo szeroki dostęp do potencjalnych odbiorców. Jej atrakcyjna forma przygotowana przez naszych specjalistów, z pewnością zapewni bardzo zadowalające rezultaty – zarówno w zakresie zwiększonych zysków, jak również w budowaniu świadomości i renomy marki oraz zwiększaniu konwersji na witrynach reklamodawców.

Wiemy jak ważne w realizacji reklam YouTube jest dopasowanie formy reklamy – treści, grafiki czy filmików do rodzaju odbiorców, a także charakterystyki branży czy produktów, dlatego z naszym wsparciem, możliwe jest uzyskanie doskonale dopracowanej i przemyślanej promocji. Doradzamy na polu reklamy i marketingu online ( Google Ads, Facebook Ads, SEO ), aby nasi Klienci zyskali najbardziej optymalne rozwiązania dla swoich potrzeb i w ramach ich budżetu.

FAQ

czyli najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Jak weryfikować rezultaty reklamy YouTube?

Zaletą reklamy YouTube jest możliwość precyzyjnego mierzenia efektów całej kampanii reklamowej. Tradycyjne kanały reklamowe nie dają takich możliwości, a ich efektywność jest niemal niemożliwa do oceny. Poprzez Google AdWords reklamodawca może na bieżąco śledzić raporty analityczne, a co za tym idzie wiedzieć ile osób obejrzało filmy, a także kto skorzystał dzięki tej formie reklamy z oferty firmy.

Jakie możliwości dodatkowe oferują reklamy YouTube?

Poza klasyczną reklamą jaką zrealizować można za pośrednictwem YouTube, opcja ta daje również dodatkowe możliwości, w tym między innymi udostępniania ich na innych stronach www czy w social mediach. Interesująca lub zabawna treść, może być przez odbiorców podawana dalej, a dzięki temu zyskać można niesamowity zasięg, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Potrzebujesz więcej ruchu na swojej stronie?