O nas

Z PPC MASTER TO ŁATWE

Jak uczynić biznes widocznym i
przynoszącym szereg korzyści?

Co zrobić, by pozyskać nowych Klientów? To pytania, które zadajesz sobie nie tylko Ty. My znamy na nie odpowiedzi, podobnie jak na wiele innych, które nasuwają się właścicielom firm, przedsiębiorcom, sprzedawcom, handlowcom, dyrektorom, managerom. Od ponad 16 lat obsługujemy małe, średnie i duże firmy w dziedzinie szeroko rozumianego marketingu internetowego.
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, czym jest reklama PPC, co to jest SEO, Google Ads czy Facebook Ads, co jest lepsze: SEO czy Google Ads. Przeczytaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

About-Dynamic-Image

Dlaczego PPC Master?

O kampaniach Google Ads wiemy sporo, przeprowadzamy je od 2004 roku.
Zajmujemy się nie tylko nimi i to nas wyróżnia.

Full-Transparency-Icon

Bądź tu i teraz i dotrzyj do swojego klienta w czasie rzeczywistym. Ten rodzaj reklamy w szybki i łatwy sposób zwiększy zainteresowanie Twoją ofertą.

Big-Data-Analysis-Icon

Buduj świadomość marki i silną pozycję na tle konkurencji. Z naszą pomocą osiągniesz mocny fundament. W biznesie to bardzo istotne, wiemy i o tym.

Live-Support-Panel-Icon

Docieraj do klienta i zachęcaj go do skorzystania z Twojej oferty. Mów zrozumiale, spełniaj oczekiwania grupy docelowej, zarabiaj i buduj mocną pozycję.

Network-Monitoring-Icon

Polegaj na wieloletnim doświadczeniu PPC Master. Skorzystaj z usług, które spełnią postawione sobie cele. Mierz wysoko, wybieraj skuteczne rozwiązania.

About-Goal-Image
OSIĄGNIJMY TO RAZEM

Naszym celem jest sukces klienta i jego wzrost

Marketing internetowy to nasze naturalne środowisko działania. Wiemy, jak zaistnieć w sieci, dotrzeć do klienta i osiągnąć przewagę konkurencyjną. Zajmujemy się tym nieprzerwanie od 2004 roku. Samo zainteresowanie światem online trwa znacznie dłużej…

Nasza historia na linii czasu

KAŻDY KIEDYŚ STARTUJE
Kwiecień 2004

Początek

przeprowadzenie pierwszej kampanii marketingowej mającej na celu wypromowanie usług w internecie na własne potrzeby. Projekt zakończony sukcesem – dotarcie do grupy docelowej przyniosło nam pierwszych klientów zainteresowanych ofertą.

2006 - 2008 rok

eCommerce i B2B

dostępność Internetu sprawia,że coraz więcej osób dokonuje zakupów online. Naszą odpowiedzią na potrzeby rynku staje się przeprowadzanie kampanii e-commerce dla sklepów internetowych. Nasi Klienci zwiększają zyski dzięki sprzedaży przez internet.

2010 - 2012 rok

Tworzenie narzędzi i contentu

Użytkowników internetu jest jeszcze więcej. Ich potrzeby są różne, chętnie wyszukują w nim nie tylko produktów i informacji, ale i usług. Nasi Klienci potrzebują więc nowoczesnych stron i dobrych merytorycznie treści, które dla nich przygotowujemy.

2014 rok

Rynki globalne

Świat przyspiesza, pojawiają się nowe urządzenia mobilne. Strony wymagają dostosowania do nich a możliwości biznesowe pozwalają wejść ze swoją ofertą na rynki globalne. Pomagamy naszym Klientom wejść na nie i z powodzeniem się na nich utrzymać.

2016 - 2018 rok

Szkolenia, audyty i konsutacje

Uruchamiamy usługę szkoleniową, przeprowadzamy audyty marketingowe, jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się trendami w świecie nowych technologii. Przeprowadzamy skuteczne kampanie marketingowe, opracowujemy dla nich strategie, niesiemy pomoc.

Jesteś gotowy na osiągnięcie sukcesu?

Nasze zaangażowanie, wiedza i doświadczenie pomoże Ci je uzyskać.
Więc nie trać czasu i zacznij działać!
About-CallToAction-Rocket-Image