Elfi platforma, z której wyślesz list od Mikołaja

Jeśli zastanawiasz się, jaki prezent podarować swojemu dziecku na święta Bożego Narodzenia, mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję. Platforma Elfi przygotowuje spersonalizowane listy dla dzieci od samego świętego Mikołaja!

Ciekawy prezent dla pociechy

Trudno w obecnych czasach o prawdziwie zaskakujący prezent, który byłby zupełnie inny od tego, co kupujemy każdego roku. Dzieci obecnie mają niemal wszystko – gry, komputery, konsole, zabawki, pluszaki, ubrania i wiele, wiele więcej. Nic więc dziwnego, że rodzice w okresie jesienno-zimowym muszą zmagać się z niezwykle nerwowym okresem, związanym z gorączkowymi poszukiwaniami kolejnych podarunków. Z tym samym problemem zmaga się starsze rodzeństwo, wujek, ciocia, babcia, dziadek i rodzice chrzestni.

Wszystko to sprawia, że czasem warto zastanowić się nad czymś nowym, czasem wręcz nietypowym. Zwłaszcza że podobnych usług jest na rynku coraz więcej. Doskonałym na to przykładem jest działalność platformy Elfi, na której możesz zamówić prawdziwy list od Mikołaja. Treść zostaje spersonalizowana, dlatego będzie skierowana wyłącznie do Twojego dziecka.

Będzie to niesamowita niespodzianka, która z pewnością wywoła uśmiech na jej twarzy. Zwłaszcza wówczas, gdy postać Świętego jest dla niego szczególnie ważna. Co równie istotne, sam list nie jest specjalnie drogi. Platforma zapewnia też dostęp do wygodnych narzędzi, przy pomocy których dostosujesz jego treść w taki sposób, aby sprawiła jak najwięcej radości dziecku.

Warto podkreślić również, że zamawiając list od świętego Mikołaja, wspieramy fundację „Dzieciom Zdążyć z Pomocą”, której przekazywane są środki finansowe. Jest to więc doskonały sposób na to, aby połączyć przyjemne z pożytecznym.

List od Mikołaja

Wiele dzieci pisze listy do Mikołaja, które następnie lądują na parapecie, w skrzynce na listy czy też pod choinką. Ich prawdziwymi adresatami są oczywiście rodzice, którzy w ten sposób mogą dowiedzieć się, czego tak naprawdę chcą ich dzieci. Gdy w końcu znajdują one prezenty, o które prosiły w listach, mają przekonanie, że Mikołaj je wysłuchał.

Jeszcze większą radość sprawi im listowna odpowiedź od samego Świętego! Będzie to wyjątkowy prezent, o którym nigdy nie zapomną. Nawet wówczas, gdy dorosną i przestaną wierzyć w Mikołaja. Wszystko to sprawia, że platforma Elfi stała się tak popularna. Nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Rodzice w łatwy sposób mogą przygotować taki list. Wystarczy odwiedzić stronę internetową Elfi i złożyć zamówienie. W jaki sposób przebiega cała procedura? Platforma przygotowała kilkadziesiąt szablonów z gotową treścią, dostosowaną dla chłopczyków, dziewczynek, a także dzieci starszych i osób dorosłych. Na platformie zamówisz również list firmowy i poświąteczny.

Gdy już zdecydujesz się na konkretny szablon, możesz przeczytać całą treści listu i wprowadzić ewentualne poprawki. Elfi pozostawia pełną swobodę edytowania gotowego tekstu. Na koniec możesz dodać też swoje Post Scriptum. Oczywiście nie zapomnij dodać imienia dziecka!

Tyle wystarczy, by złożyć zamówienie. Resztą zajmie się platforma. List zostanie wysłany na wskazany adres, drogą pocztową. Przygotowany zostanie na ozdobnym papierze, ze specjalnymi, świątecznymi grafikami. U dołu znajdzie się również podpis Mikołaja oraz ręcznie odciskana, złota pieczęć.

To jednak nie wszystko. Powyżej opisany został list standardowy, jednak platforma Elfi udostępnia też tak zwany list Gold. W skład tego pakietu wchodzi wiadomość od Mikołaja, ozdobny dyplom grzecznego dziecka, pocztówka od naczelnego Elfa, specjalna, ręcznie rysowana naklejka, a także ozdobna koperta. Taki zestaw okaże się wspaniałą pamiątką na wiele lat.

Zwłaszcza że list od Mikołaja nie jest wcale drogi. Za wersję standardową trzeba zapłacić 19,99 zł, natomiast za list Gold 36,99 zł. Do tego dochodzą koszty wysyłki – 3 zł w przypadku polskiego adresu i 6 zł za wysyłkę do innego kraju. Co istotne, firma przesyła listy do wszystkich państw świata.

Pozostałe usługi na platformie Elfi

List nie musi być jedynym prezentem dla dziecka, na jaki zdecydujesz się przed świętami. Na stronie internetowej zamówisz również wideo od Mikołaja! Platforma tworzy bajeczne nagrania, które w łatwy sposób można spersonalizować. Wystarczy przesłać imię dziecka, jego wiek, a także różnego rodzaju zdjęcia – przedstawiające pociechę, rodzinę, prezent, jaki znajdzie pod choinką czy też zdjęcie domu.

Mikołaj zwraca się bezpośrednio do dziecka. Rodzice za jego pośrednictwem mogą przekazać konkretne zalecenie (na przykład związane z dobrym zachowaniem w szkole lub pomocą rodzicom i rodzeństwu). Wszystko to wybranej stylistyce. Platforma Elfi pozwala na wybór różnych motywów, związanych chociażby z domem Mikołaja czy też choinką. Wideo zostaje przesłane na wskazany adres e-mail, skąd możesz je pobrać. Będzie to nie tylko ciekawy prezent dla pociechy, ale również wspaniała pamiątka.

Ze względu na to, że listy i nagrania wideo zdobyły sporą popularność (potwierdzeniem tego są tysiące pozytywnych opinii klientów), Elfi zdecydowało się na uruchomienie nowych usług. Jedną z nich jest przygotowanie spersonalizowanego kalendarza adwentowego, na którym znajdzie się zdjęcie dziecka, jego imię, wiek, a także konkretne zalecenia do zrealizowania. Równie atrakcyjnie prezentują się piosenki oraz bajki urodzinowe, przygotowywane w niezwykle atrakcyjny sposób. Jest to okazja nie tylko do złożenia życzeń, ale również przekazania ważnych wartości w ciekawy, zabawny sposób.

Spersonalizowane nagrania i listy to wyjątkowe prezenty, które wywołają uśmiech na twarzy Twojego dziecka. Kto bowiem za młodu nie chciał, by zgłosił się do niego sam święty Mikołaj? Teraz jest to możliwe! Wystarczy odwiedzić platformę Elfi i złożyć stosowne zamówienie. Nie da się ukryć, że taki prezent okaże się zupełnie inny od tego, co przekazują rodzice każdego roku.