Kampanie AdWords ( google ads )

SEO-Optimization -Image
PROMUJ SIĘ Z GOOGLE ADS

Kampanie Google AdWords –
skuteczność na najwyższym poziomie

Masz firmę i pragniesz wypromować się sieci? Chcesz zaangażować w swoje projekty większą liczbę obserwatorów, bądź pozyskać większe grono klientów? Kampanie Google AdWords to bez wątpienia najlepsza alternatywa właśnie dla Ciebie. Jako doświadczona w reklamie online firma oferujemy najwyższej klasy rozwiązania, w tym nasze własne autorskie, dzięki którym osiągniesz zamierzone cele sprawnie i szybko. Z pomocą kampanii Google AdWords zapewnisz sobie wymarzony sukces, a Twoja witryna zyska większą liczbę odsłon.

WSPIERAJ SWÓJ BIZNES Z GOOGLE ADS

Reklamuj się w czasie rzeczywistym
Kampanie od Google Ads to najszybszy efekt

Oferujemy fachowe doradztwo dla firm promujących usługi, sklepów internetowych i im podobnych, dlatego każdy znajdzie u nas pomoc i wsparcie na najwyższym poziomie. Prowadzone przez nas kampanie są maksymalnie skuteczne bez względu na budżet i rodzaj Twojej działalności. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie opracowywania kampanii Google AdWords, dzięki którym możliwe stają się większe zyski i pełna satysfakcja z prowadzenia biznesu. 16 lat działania w marketingu internetowym czyni nas marką, której można zaufać.

Wyceluj z ofertą do szerszego grona klientów
Szybkie efekty i elastyczne raporty
Duże możliwości konfiguracji
SEO-Analytics-Image
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Potrzebujesz wsparcia dla swojego biznesu?

CZYM TAK WŁAŚCIWIE SĄ KAMPANIE GOOGLE ADS (ADWORDS)?

Kampanie Google AdWdwords to jedna z najchętniej wybieranych możliwości promocji w internecie. Z ich pomocą możliwe jest przedstawienie reklamy bądź oferty w wyszukiwarce Google, ale także z bardzo obszernej sieci reklamowej, która obejmuje swoim zasięgiem miliony partnerów. Profesjonalne podejście do kampanii AdWords pozwala uzyskać nie tylko doskonałą promocję firmy, sklepu online czy też marki, ale przede wszystkim reklamę, która obejmie pełne dopasowanie do charakteru działalności, jej lokalizacji, a także grupy docelowej. W naszej firmie dopasowujemy ofertę kampanii Google AdWords indywidualnie do każdego z naszych Klientów, uwzględniając określony budżet, a także oczekiwane rezultaty. Działania w zakresie tego rodzaju kampanii zmierzają do uzyskania szybkich efektów w postaci zwiększonego ruchu na stronie www.

 

Niezwykłe możliwości jakie zapewniają kampanie Google AdWords ( GOOGLE ADS )pozwalają skutecznie zwiększyć sprzedaż, wpływają na pozytywny wizerunek marki, zwiększają popularność i co za tym idzie liczbę zapytań, a także wspomagają osiąganie celów. Korzystając z profesjonalnej pomocy w prowadzeniu kampanii AdWords możliwe jest jej bieżące nadzorowanie, a co za tym idzie stała analiza, optymalizacje i zwiększanie efektywności działań. Różnorodność możliwości jakie oferuje ten typ reklamy, pozwala wykorzystać bogaty wachlarz opcji, w tym między innym reklamy tekstowe wyświetlane przy okazji wpisywania w wyszukiwarkę określonych haseł, linki sponsorowane, reklamy w serwisie YouTube, promocje w sieci reklamowej i wiele innych. Indywidualnie dopasowane gwarantują pełen sukces.

JAK MOŻEMY CI POMÓC W REALIZACJI KAMPANII GOOGLE ADS?

Link-Building-Icon

NAJLEPSZE REZULTATY

Jesteśmy profesjonalistami, którzy wiedzą jak działać, aby uzyskać najlepsze rezultaty. Naszą pracę rozpoczynamy od konsultacji z Klientem, gdzie określamy cele kampanii, a co za tym idzie poszczególne elementy strategii, dobór reklam czy plan optymalizacji. Dążymy do spektakularnych rezultatów, stąd też pragniemy, aby podjęte przez nas kroki, przyniosły pełną satysfakcję. Spersonalizowane kampanie AdWords pozwalają dotrzeć reklamie do właściwej grupy odbiorców, a wszystko to z uwzględnieniem potrzeb i budżetu przeznaczonego na cele kampanii. Staramy się uzyskać dla naszych Klientów jak największy ruch na stronach.

Traffic-Analytics-Icon

PŁAĆ TYLKO ZA EFEKT

Pobieramy opłaty wyłącznie za skuteczność, dlatego płacisz jedynie za kliknięcia. Nasza wieloletnia praktyka i doświadczenie sprawiają, że pomożemy znaleźć dla Ciebie najbardziej efektywne rozwiązania, które przyniosą wzrost sprzedaży. Każde działania przeprowadzamy tak, abyś nie musiał ponosić dodatkowych kosztów. Bez względu na to jaką opcję kampanii AdWords wybierzesz, w naszym wykonaniu każda z nich będzie przeprowadzona najlepiej jak to możliwe. Z naszym wsparciem każda reklama tekstowa, graficzna, promocja video czy poprzez Gmail będzie efektywna.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ I POWIERZYĆ PROWADZENIE KAMPANII GOOGLE ADS?

Naszym atutem jest bogate doświadczenie osób, które tworzą pierwsze pokolenie marketingu internetowego.

Wiemy jakie podejmować kroki, aby kampanie Google AdWords były skuteczne i w pełni dopasowane do potrzeb i środków finansowych naszych Klientów. Precyzja, pełne zaangażowanie w każdy projekt, a także indywidualne podejście pozwalają wykonać maksymalnie skrupulatne optymalizacje. Stały nadzór nad kampanią pozwala systematycznie zmieniać ją pod kątem oczekiwań, a także zwiększać jej skuteczność.

Głównym zadaniem jest zapewnienie Klientom pełnej satysfakcji, którą osiągamy poprzez zwiększanie ruchu na stronach, poprawę sprzedaży w sklepach www, bądź też poprzez zwiększoną konwersję. Nie boimy się wyzwań, a dbałość o każdy szczegół pozwala nam zapewnić naprawdę zadowalające rezultaty. Kampanie AdWords znamy od podszewki, umiejętnie dopasowujemy je do indywidualnych Klientów, a dodatkowo stale monitorujemy ich przebieg. Z naszym wsparciem możliwe jest osiąganie zamierzonych efektów, nawet przy niewielkim budżecie. Każda firma czy marka którą promujemy zyskuje popularność i szeroki zasięg. Oferujemy reklamę lokalną jak również globalną. Z nami zainwestowane pieniądze przyniosą sukces.

FAQ

czyli najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Jakie wyróżniamy rodzaje kampanii Google AdWords?

Google Ads (AdWords) to obszerny wachlarz opcji, dzięki którym możliwe jest dotarcie do określonej grupy odbiorców docelowych. Kampanie te obejmują między innymi reklamy w sieci reklamowej, reklamy graficzne, na kanałach YouTube, video, poprzez pocztę elektroniczną Gmail, linki sponsorowane, reklamy tekstowe, remarketing, zakupy Google itp.

Kampanie AdWords – czy warto?

Kampanie Google AdWords to obecnie jeden z kluczowych elementów działań marketingowych w sieci, stąd prosty wniosek – muszą być skuteczne. Ich prowadzenie warto jednak powierzyć specjalistom, gdyż znajomość ich specyfiki i bieżących trendów, pomoże uzyskać najbardziej zadowalające rezultaty.

Potrzebujesz więcej ruchu na swojej stronie?