Remarketing ( google ads )

TRAFNE I DOPASOWANE REKLAMY

Remarketing, czyli skuteczna
promocja twojego biznesu w sieci

Każdy, kto pragnie wypromować siebie, swoje produkty bądź usługi czy też markę, z pewnością powinien wziąć pod uwagę możliwości jakie oferuje remarketing. Ta coraz popularniejsza alternatywa w zakresie kampanii Googla AdWords, skrywa w sobie ogromny potencjał jaki oferują liczni partnerzy Google, czyli innymi słowy mówiąc najpopularniejsze strony i serwisy internetowe, wśród których wymienić można ot chociażby YouTube, interia.pl, wp.pI oraz wiele im podobnych portali. Reklamy realizowane w ramach remarketingu pozwalają zaprezentować się wszędzie.

NAWIĄZUJ KONTAKT ZE SWOIMI KLIENTAMI

Przekonuj do swojego produktu
niezdecydowanych klientów

Jako profesjonalnie zajmująca się marketingiem w internecie firma, zapewniamy kompleksowe usługi z zakresu Adwords, w tym remarketingu, szerokiemu gronu Klientów. Pracujemy dla małych, średnich i wielkich przedsiębiorstw, które pragną pokazać się w internecie i zyskać skuteczną reklamę. Doradzamy na polu reklamy i marketingu online ( Google Ads, Facebook Ads, SEO ), a nasza fachowa ocena i analiza potrzeb i celów Klienta, daje nam szansę dobrać najbardziej optymalne rozwiązania.

Zdobywaj uwagę swoich potencjalnych klientów
Gwarancja powracania niezdecydowanych klientów
Dopasowanie do potrzeb Twojego biznesu - produktu - usługi etc..
Home-1-Expert-Image
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Potrzebujesz wsparcia dla swojego biznesu?

Czym tak właściwie jest remarketing?

Remarketing należy do coraz popularniejszych form reklamy w internecie, oferując niezwykle szeroki wachlarz możliwości docierania do potencjalnych klientów, którzy już raz odwiedzili naszą stronę. Atrakcyjna forma remarketingu to przede wszystkim ciekawe reklamy graficzne – banery, ale również reklamy multimedialne czy prezentacje video. Większość z nas zapewne doświadcza różnego rodzaju działań remarketingowych podczas przeglądania ulubionych serwisów, które należą do szerokiej sieci partnerów Google. Objawiają się one bowiem w postaci wyświetleń reklamy produktów lub usług, którymi byliśmy zainteresowani, bądź zwyczajnie przeglądaliśmy ich ofertę. Remarketing może objawiać się po zamknięciu okna sklepu, w którym zrezygnowaliśmy z zakupu itp., a działanie to ma za zadanie przyciągnięcie odbiorcy do interesującej go oferty tematycznej.

Cały proces działania remarketingu jest prosty i opiera się na wyposażeniu witryny internetowej we właściwy skrypt zapisujący ciasteczko(cookie) u odwiedzających daną witrynę internautów. Wyposażenie wszystkich stron w ww. skrypt pozwala kreować szyte na miarę treści reklamowe. Dzięki narzędziom AdWords możliwe jest późniejsze przygotowanie całych kampanii reklamowych dla określonych grup produktowych, a co za tym idzie, dane oferty będą wyświetlane na różnych witrynach – partnerach. W działaniach remarketingowych możliwe jest również indywidualne zawężenie grupy odbiorców. Jako fachowcy w swojej branży pomagamy dopasować optymalny model kampanii remarketingowej dla potrzeb każdej firmy.

Jak możemy Ci pomóc w realizacji kampanii remarketingowych?

SKUTECZNIE POWIĘKSZAJ ZASIĘG I ZYSKI

Nasza firma to 16 lat doświadczenia i pełen profesjonalizm, dlatego pomagamy przede wszystkim dopasować najbardziej właściwe dla potrzeb Klienta formy reklamy. Remarketing jako jedna z ciekawszych alternatyw pozwala skutecznie zabiegać o odbiorców. Tworzenie kompleksowej listy remarketingowej, zapewnia szeroki zasięg promocji określonych produktów. Atutem remarketingu w naszym profesjonalnym wydaniu jest możliwość określenia i kontroli ilości wyświetleń reklamy dla poszczególnych osób znajdujących się na danej liście remerketingowej. Nasze działania staramy się zatem ukierunkować tak aby zmaksymalizować zasięg i zyski naszych Klientów, a nie odstraszać ich potencjalnych odbiorców przez nachalną i przytłaczającą reklamę.

Years-Of-Expertise-Icon

UKAZUJ SWOJE NAJWIĘKSZE ATUTY

Remarketing to coraz chętniej wybierana przez naszych Klientów opcja nie bez powodu, bowiem pozwala on na efektywne i długotrwałe oddziaływanie na potencjalnych odbiorców. Naszym zadaniem jest w tym zakresie dopasowanie indywidualnych ustawień, które pozwolą wprowadzić w życie strategię promocji i tym skuteczniej dotrzeć do klientów. Dobieramy odpowiednie narzędzia i dopasowujemy ustawienia w zależności od tego czy naszym Klientom zależy na promocji ich marki, czy też wyłącznie na promocji ich sezonowej oferty. Dzięki remarketingowi, możliwe jest kreowanie działań pod kątem specyficznych zachowań czy preferencji użytkowników. Nasza praca pozwala zmniejszyć liczbę porzuconych koszyków, zachęcić stałych klientów zniżkami na kolejne zakupy czy też w inny sposób przyciągnąc ich do powrotu i owocnych zakupów.

Dlaczego warto nam zaufać i powierzyć prowadzenie remarketingu?

Wiemy jak ważne jest właściwe zaprezentowanie ofert w internecie, a nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że tworzymy strategie marketingowe, dostosowane do potrzeb klienta i jego branży.

Remarketing pozwala skutecznie dopasować reklamę pod kątem określonych odbiorców, a nasze wyczucie i umiejętności, dają szansę na skuteczne zwiększenie powrotów na witryny naszych Klientów, których rezultatem są zwiększone zyski. Dbamy w naszych działaniach o każdy drobiazg, nasi Klienci mają stały wgląd do postępów prac i mogą na bieżąco śledzić rezultaty. Z naszym wsparciem remarketing będzie sprzyjał budowaniu pozytywnego wizerunku marki, a dodatkowo pomoże w budowaniu długotrwałych relacji z klientem.

Dobrze dobrana strategia remarketingowa w naszym wykonaniu to również szansa na rozwój firmy, a bogata oferta i pełne dopasowanie do potrzeb odbiorców, zapewni długofalowe efekty. Działamy skutecznie, a rezultaty remarketingu są stosunkowo szybkie i zadowalające. Profesjonalne podejście gwarantuje najlepsze planowanie i realizację działań remarketingowych, dlatego wiemy, że inwestycja w naszą pomoc zwróci się z nawiązką.

FAQ

czyli najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Jak tworzyć banery remarketingowe?

Banery remarketingowe wykonywane są najczęściej przez grafików, bądź przy pomocy narzędzi Google AdWords. Ta druga opcja pozwala uzyskać je w sposób prosty i bez większych kosztów.

Czy remarketing jest dobrze widziany przez potencjalnych klientów?

Zadaniem remarketingu jest subtelne przypominanie odwiedzającym daną witrynę o ciekawych ofertach, które wzbudziły zainteresowanie. Może być on również sposobem na docenienie stałych klientów poprzez oferowanie im dodatkowych zniżek, bądź produktów podobnych czy akcesoriów dodatkowych. Mądrze zaplanowany nie jest nachalnym, przez co mile widzianym.

Potrzebujesz więcej ruchu na swojej stronie?