Reklama banerowa ( google ads )

Home-2-Welcome-Pic
REKLAMA BANEROWA - GOOGLE ADS

Reklama banerowa, czyli sposób na
wyróżnienie się na tle konkurencji

Marzysz, aby Twoja firma zyskała popularność, a witryna była chętniej odwiedzana? Postaw na reklamę banerową, a z pewnością nie pozostaniesz niezauważony. Ten niezwykle skuteczny sposób reklamy pozwala przyciągnąć wzrok internautów odwiedzających różnego rodzaju strony internetowe, a bogaty wachlarz rozmiarów i możliwość wykorzystania ich atrakcyjnych form, pozwala wyróżnić się na tle konkurencji. W naszej firmie pomożemy zrealizować profesjonalne kampanie reklamowe z pomocą banerów – zarówno w formie statycznej pojedynczych nieruchomych obrazków, jak również dynamicznej, w której wykorzystamy wybrane przez Ciebie animacje lub filmiki.

KREUJ WIZERUNEK SWOJEJ FIRMY

Wpływaj na emocję i zachowania
swoich potencjalnych klientów

Skuteczność tego rodzaju reklam potwierdzają zadowoleni Klienci, którzy widzą wyraźną poprawę widoczności ich firmy w internecie, znacznie większe zyski, obszerniejszą liczbę zapytań i pozytywne budowanie wizerunku marki. Tym prostym sposobem, można zatem zyskać wiele dobrego dla siebie i swojego biznesu.

Zdobywaj uwagę swoich potencjalnych klientów
Gwarancja wielu wejść na Twoją stronę
Dopasowanie do Twoich potrzeb
PPC-Mathematic-Image
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Potrzebujesz wsparcia dla swojego biznesu?

Czym tak właściwie są reklamy banerowe?

Aby odpowiedzieć na pytanie czym są reklamy banerowe, najprościej jest określić to czym jest baner reklamowy. Ten niezwykle skuteczny w promocji plik graficzny o określonym rozmiarze to elektroniczna wersja reklamy firmy. Dostępny jest on w wielu wariantach rozmiaru, dlatego można go w pełni dopasować do indywidualnych potrzeb. Nie może on być zbyt ciężki – najczęściej ma nie więcej niż 150kb, aby niepotrzebnie nie przeciążać wyświetlania stron. Właściwie opracowany baner zapewnia zainteresowanie jego odbiorców, a co za tym idzie, przyciąga wzrok i zachęca do skorzystania z oferty na nim zaprezentowanej. Kreatywność i ciekawie przeprowadzona kampania reklamowa AdWords wykonana przez profesjonalistów, pozwala osiągnąć zamierzone rezultaty w sposób efektywny i skuteczny. Kliknięcie w grafikę banera przenosi odbiorcę na stronę lądowania (landing page np. stronę główną sklepu czy firmy).

Reklama banerowa ( Google ADS ) obejmuje dwie odrębne formy, mianowicie reklamę graficzną statyczną oraz dynamiczną. O jej wyborze decyduje Klient, który może dobrać ją do indywidualnych preferencji. Ta pierwsze stanowi pojedynczy obrazek, z kolei drugi obejmuje proste animacje, które to ruchem przyciągają uwagę odbiorców – potencjalnych klientów. Zaawansowaną formę reklamy banerowej stanowią te wykonane w technologii Flash, które kreują promocję w formie filmiku. Graficzna reklama dynamiczna to w przypadku reklam banerowych jedna z najbardziej efektownych form.

Jak możemy Ci pomóc w realizacji reklam banerowych?

WYTWARZAJ EMOCJE

Realizacja reklam banerowych to jedno z naszych ulubionych działań w ramach prowadzenia kampanii AdWords. Są skuteczne i efektowne, a przy tym pozwalają odbiorcom zobaczyć je na podstawie wyszukiwania, które jest zbliżone tematycznie do kampanii Klienta. W ramach realizacji tej usługi pomagamy dobrać właściwie strony na których wyświetli się reklama, a także pomożemy wykorzystać ją np. w remarketingu lub mailingu. Jest to kampania doskonała szczególnie dla sklepów internetowych, które często mają problem z porzuconymi koszykami, a dzięki efektywnej reklamie banerowej, możliwe jest przypomnienie o sobie stałym klientom.

ELASTYCZNE DZIAŁANIA

W Google ADS dostępne jest kilka opcji wykonania reklam banerowych, dlatego z naszym wsparciem każdy Klient może dobrać najbardziej optymalną dla swoich potrzeb. Pomagamy kreować nie tylko klasyczne banery, ale również animacje i zapętlone gify, które niezwykle skutecznie przyciągają wzrok. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży, umiejętność realizacji skutecznych kampanii, a także wsparcie w ciężkich sytuacjach związanych z biznesem, sprzedażą i marketingiem, daje szansę na wykonanie naprawdę satysfakcjonującej reklamy w ramach Google AdWords.

Dlaczego warto nam zaufać i powierzyć kreowanie reklam banerowych?

Bogaty zakres naszych usług sprawia, że każdy Klient może liczyć na maksymalne dopasowanie do jego indywidualnych potrzeb i preferencji.

Reklama banerowa w naszym wydaniu daje spektakularne efekty, a w swojej prostocie jest jedną z najchętniej wybieranych. Pomagamy odpowiednio przygotować banery reklamowe wyposażając je w chwytliwe hasła i grafiki, dobierzemy właściwe strony internetowych na których wyświetlona zostanie promocja, ale również chętnie wypromujemy gotowe banery przygotowane przez Klientów. Jesteśmy elastyczni, tworzymy spersonalizowane oferty, w tym w oparciu o określony przez klienta budżet oraz oczekiwane rezultaty.

Wśród korzyści nawiązania z nami współpracy w zakresie reklamy banerowej wymienić można przede wszystkim kompleksowe wsparcie w tym zakresie, możliwość poszerzenia zakresu działań marketingowych na różne formy reklam Google AdWords. Ta forma reklam pozwala w pełni zapanować nad budżetem. Z naszym wsparciem masz pewność, że Twoja reklama zyska pozytywny odzew, także ze strony Google, a dodatkowo pomoże skutecznie zwiększyć ruch na Twojej stronie, poprawi konwersję lub zapewni większe zyski.

Doradzamy na polu reklamy i marketingu online ( Google Ads, Facebook Ads, SEO ), dlatego każde z naszych działań, pomoże uzyskać najbardziej kompleksowe rozwiązania.

FAQ

czyli najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Jaki zasięga mają reklamy banerowe?

Banery w zależności od poczynionych inwestycji, mogą docierać nawet do ponad 90% użytkowników na całym świecie, dlatego też inwestycja w tę formę reklamy, jest szansą na „wypłynięcie na szerokie wody”. Sam Google Display Network pozwala na wyświetlenie reklamy tego typu nawet na ponad dwóch milionach stron. Oczywiście banery wyświetlane na indywidualnych stronach np. na stronie współpracującego ze sklepem bloga, dotrą głównie do jego odbiorców.

Czy reklama banerowa jest skuteczna?

Reklama banerowa to jedno z najbardziej efektywnych narzędzi promocji, jednak wieloletnie nadużywanie banerów przez reklamodawców może nieść tzw. ślepotę banerową. Aby uniknąć zaginięcia w tłumie innych reklam, warto zatem poświecić trochę czasu na fachowe targetowanie reklamy, a z pewnością zyska ona większą skuteczność.

Kiedy pojawią się pierwsze efekty ?

Efekty w przypadku kampanii banderowej są natychmiastowe po włączeniu kampanii prawie natychmiast banery zostają wyświetlone na urządzeniach potencjalnych klientów i zapadają w ich podświadomości poprzez przekaz obrazowy.

Potrzebujesz więcej ruchu na swojej stronie?