Linki sponsorowane ( google ads )

SEO-Analytics-Image
LINKI SPONSOROWANE - DOCIERAJ DALEJ

Linki sponsorowane jako sposób
efektywnej reklamy w internecie

Szukasz pomocy w wypromowaniu swoich produktów, marki bądź firmy? Zastanawiasz się w jaki sposób możliwe będzie to za pośrednictwem internetu? Reklama w Google AdWords to najpopularniejszy sposób na promocję w sieci, a jedna z jej opcji – linki sponsorowane, pozwalają uzyskać najbardziej spektakularne efekty w tym zakresie. Korzystanie z systemu reklam Google, która to stanowi najchętniej wybieraną przez internautów wyszukiwarkę, jest doskonałym polem do promocyjnego popisu dla każdej firmy czy biznesu.

JESZCZE SZYBSZA REAKCJA REKLAMY

Docieraj do swojego targetu
Wyróżnij swój biznes na tle konkurencji

W naszej firmie oferujemy najwyższej jakości rozwiązania, tworzymy strategie marketingowe, dostosowane do potrzeb Klienta i jego branży, a każdy znajdzie u nas kompleksowe wsparcie w zakresie marketingu internetowego, w tym właśnie w temacie linków sponsorowanych. W dobie powszechnego dostępu do informacji, kanał komunikacji z potencjalnymi klientami jaki tworzą kampanie Google AdWords w postaci ot chociażby właśnie linków sponsorowanych, pozwala doskonale wyróżnić się na tle konkurencji i osiągnąć zamierzony sukces.

Zdobywaj uwagę swoich potencjalnych klientów
Gwarancja wielu wejść na Twoją stronę
Dopasowanie do Twoich potrzeb
Local-SEO-Customer-Image
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Potrzebujesz wsparcia dla swojego biznesu?

Czym tak właściwie są linki sponsorowane?

Linki sponsorowane to najprościej rzecz ujmując reklamy, które pojawiają się w wyszukiwarce, zaraz nad wynikami naturalnymi (organicznymi). Swoje miejsce znajdują tam za sprawą systemu AdWords ( Google Ads ), który realizuje kampanie dopasowane do potrzeb. System ten jest niezwykle zaawansowanym i jednocześnie skutecznym sposobem tworzenia, publikacji, a także analizy skuteczności poszczególnych reklam. Warto mieć jednak na uwadze, że linki sponsorowane to nie tylko reklamy tekstowe pojawiające się w wyszukiwarce, ale również reklamy graficzne, które emitowane są poprzez Google ADS – AdWords w milionach innych źródeł rozbudowanej sieci reklamowej. Widzimy je zatem na milionach stron, a ich możliwości pozwalają tworzyć reklamy o bardzo różnorodnej tematyce, doskonale dopasowane do potrzeb poszczególnych branż itp. Możemy spotkać je jako reklamy na YouTube, także w postaci filmików reklamowych, reklam produktów wraz z załączonym zdjęciem, a także w postaci reklam remarketingowych.

Google ADS wraz z opcją jaką oferują linki sponsorowane pozwala wykorzystać je również na urządzeniach mobilnych, a także w charakterze mailingu w poczcie Gmail. Za pomocą linków sponsorowanych możliwe jest precyzyjne ukierunkowywanie reklam, a ich właściwie określeni odbiorcy mogą na nie często „wpadać” przez co tym chętnie zainteresują się określoną ofertą. Zaletą tej formy promocji jest również fakt, że opłacana jest ona za kliknięcie, dlatego dopóki nie daje ona żadnych efektów, nie ma konieczności ponoszenia wysokich kosztów reklamy.

Jak możemy Ci pomóc w prowadzeniu działań związanych z linkami sponsorowanymi?

service2

EFEKTYWNE DZIAŁANIA

Jako firma działająca w branży marketingu w internecie już od ponad 16 lat wiemy jak tworzyć kampanie Google Ads, a co za tym idzie odpowiednie wykorzystanie linków sponsorowanych nie jest nam obce. Wiemy jak właściwie pokierować działaniami, aby system AdWords wysunął właśnie Twoją ofertę do czołówki. Pomagamy budować za ich sprawą pozytywny wizerunek marki lub firmy, co sprawia, że możliwe jest skuteczniejsze dotarcie do upragnionej grupy odbiorców. Tworzymy bardzo efektywne realizacje, a rezultaty widoczne są natychmiast. Linki sponsorowane w naszym wykonaniu będą również doskonałe do akcji sezonowych czy też jednorazowych kampanii marki, które mają określony termin.

AUTORSKIE ROZWIĄZANIA

Będąc ekspertami posiadamy autorskie rozwiązania, które przekładają się na większą wydajność reklam PPC i całego Google Ads, dlatego jesteśmy przekonani, że z naszym wsparciem każdy Klient zyska pełniejszą kontrolę nad treścią oraz odpowiednio wykorzystanymi w promocji frazami. Jesteśmy kreatywni i pomysłowi, dlatego każda reklama w charakterze linków sponsorowanych jest przemyślana i doskonale dopasowana do określonej grupy odbiorców. Efekty naszych działań można widzieć automatycznie, bowiem dzięki systemowi AdWords możliwe jest bardzo szczegółowe analizowanie statystyk, a płatności pobierane są za kliknięcia.

Dlaczego warto nam zaufać i powierzyć zadania z zakresu linków sponsorowanych?

W naszej firmie Klient może liczyć na pełną satysfakcję, a nasze działania w zakresie linków sponsorowanych pozwalają na uzyskanie oczekiwanych efektów.

Z nami każde słowo i fraza zaangażują odbiorców, a także pozwolą uzyskać najbardziej spektakularne wyniki. Z naszym kompleksowym wsparciem zyskać można pełną kontrolę nad budżetem, a w kampaniach związanych z linkami sponsorowanymi, to Klient decyduje ile środków przeznaczy na określone działania. Pomożemy dobrać najlepsze pory generowania linków, doradzimy kiedy warto zwiększyć bądź ograniczyć budżet w zależności od intensywności kampanii, a także pomożemy stale optymalizować kampanie, aby przynosiły najlepsze rezultaty.

Kampanie linków sponsorowanych mają ogromną moc, zapewniają bowiem ogromny zasięg, a obszerna sieć reklamowa pozwala dotrzeć do dziesiątek tysięcy odbiorców różnorodnych stron internetowych zebranych w sieci. Reklama firmy, marki czy określonych produktów zyskuje z naszym wsparciem szerokie możliwości kreacji przekazu, a jako fachowcy, chętnie realizujemy również inne działania bowiem posiadamy np. doświadczenie w usługach outsourcingowych ( pracujemy dla Twoich klientów pod Twoją marką ). Dysponując własnymi narzędziami, zapewniamy kompleksowe wsparcie.

FAQ

czyli najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Dlaczego warto postawić na linki sponsorowane?

Linki sponsorowane to wyjątkowy sposób na dotarcie do docelowej grupy odbiorców. Oparte na pożądanych frazach, dopasowane do potrzeb klientów, pomagają im znaleźć „gotowe rozwiązanie” w postaci produktów czy usług danej firmy czy marki. Odpowiednio poprowadzona kampania, daje niesamowite efekty.

Czy kampania linków sponsorowanych jest droga?

Alternatywa jaką są linki sponsorowane to opcja elastyczna, którą można dopasować do indywidualnych potrzeb i budżetu. Opłaty pobierane są tutaj za efekty, dlatego jest to jedna z najbardziej korzystnych opcji reklamy w internecie.

Kiedy pojawią się pierwsze efekty ?

Pierwsze efekty kampanii linków sponsorowanych pojawią się prawie natychmiast po przygotowaniu i włączeniu kampanii Google Ads – jest to bardzo szybkie narzędzie do otrzymania wartościowych wejść na naszą stronę www/sklep/serwis.

Potrzebujesz więcej ruchu na swojej stronie?