Reklama produktowa ( google zakupy )

SEO-Blog-Image-002
REKLAMA TWOICH PRODUKTÓW Z GOOGLE ADS

Reklama produktowa, która zwiększy
zainteresowanie Twoją ofertą

Chcesz w sposób efektowny przedstawić swoje produkty szerszemu gronu odbiorców? Dążysz do tego, aby skutecznie wypromować swój sklep? Reklama produktowa to doskonała alternatywa właśnie dla Ciebie. Same w sobie kampanie produktowe w Google AdWords to konkretna alternatywa, która pozwala wykorzystać określne produkty dostępne w sklepie do promocji biznesu. Poszukiwanie sprecyzowanych fraz, sprawiło, że większa staranność w przygotowaniu kampanii np. poprzez dookreślenie kolorystyki, parametrów technicznych czy innych cech produktów, pozwala dotrzeć do odbiorców o określonych preferencjach. Google ADS pozwala w ten sposób na aktywację produktów, które dostępne są w ofercie, a co za tym idzie odszukać internautom rozwiązanie na miarę ich potrzeb.

DOCIERAJ BEZPOŚREDNIO DO KLIENTÓW

Sprzedawaj swoje produkty
tu i teraz przez Google Shopping

Reklama produktowa ( google zakupy – google shopping ) to również wspaniała alternatywa dla osób, które pragną wyeksponować swój atrakcyjny cenowo asortyment, który w odpowiedniej promocji, może skutecznie skusić odbiorców do kliknięcia w link i zakupów. Warto również pamiętać, iż za nieklikaną reklamę – nie płacisz, a co za tym idzie nie ponosisz dużych kosztów reklamy. Oferując produkty w postaci tego rodzaju reklamy, możesz bezpośrednio podsuwać produkty do zakupu tu i teraz, co czyni tę formę bezkonkurencyjną na tle innych.

Zdobywaj uwagę swoich potencjalnych klientów
Gwarancja zdobycia nowych zamówień
Dopasowanie do potrzeb Twojego biznesu - produktu
Home-1-Expert-Image
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Potrzebujesz wsparcia dla swojego biznesu?

Czym tak właściwie jest reklama produktowa ( google zakupy )?

Reklama produktowa to rodzaj reklamy, w której umieszczone zostają określone informacje o konkretnych produktach z oferty sklepów online. Reklamy tego typu mogą przedstawiać pojedyncze produkty, bądź prezentację kilku produktów powiązanych. Korzystanie z tej niezwykle atrakcyjnej zarówno dla sprzedawców jak i samych klientów opcji pozwala sprzedawać określone produkty szybciej, skuteczniej trafiając w potrzeby odbiorców, którzy w wyszukiwarkach poszukują określonych produktów o pewnych cechach.

 

Tworzenie reklam produktowych jest proste i pozwala na przedstawienie atrakcyjnych promocji, które zachęcają do zakupu określonych produktów, a najczęściej również przejrzenia całej oferty sklepu. Właściciele sklepów internetowych mogą zatem bardzo skorzystać na narzędziu Google Merchant Center, a precyzyjne zarządzanie kampanią produktową daje lepsze efekty w kampaniach Google AdWords. Jak wynika z danych statystycznych, ta właśnie opcja reklamy pozwala nawet dwukrotnie zwiększać współczynnik konwersji na stronach w porównaniu z innymi formami reklamy, dlatego też jest to alternatywa warta uwagi. W ramach informacji zawartych w reklamie produktowej, użytkownicy mogą zobaczyć zdjęcie, cenę, nagłówek, nazwę firmy itp., a bezpośrednio kierując na stronę sklepu, skutecznie zachęcają do zakupów.

Jak możemy Ci pomóc w realizacji reklam produktowych ( google shopping )?

SKUTECZNIE DOCIERANIE DO KLIENTA

Reklama produktowa to opcja, którą polecamy szczególnie właścicielom sklepów internetowych, którzy szukają sposobów na skuteczną promocję ich poszczególnych produktów, ale również produktów powiązanych lub całego asortymentu. Bogaty wybór możliwości jakie zapewniają tego rodzaju kampanie, dają naszym Klientom spore pole manewru, a skutecznie przeprowadzona kampania produktowa w kanale AdWords trafi z naszym wsparciem do właściwej docelowej grupy odbiorców. Podstawowym elementem działania kampanii reklam produktowych w AdWords jest „feed”, czyli kompleksowy zbiór informacji o produktach.

MAKSYMALNY ZASIĘG

Jako specjaliści w tym zakresie umiejętnie kreujemy feed, aby dokonać gruntownej analizy kampanii, właściwie ukierunkowując ją na potrzeby odbiorców i celów naszych Klientów. Pomagamy stworzyć realizacje, które pozwalają uzyskać lepsze wyniki o pożądanej jakości. Dokładnie przemyślane i dopracowane w detalach elementy feedu, pozwalają wprowadzić nam najbardziej kompleksowe dane do Google Merchant Center, a co za tym idzie cała kampania będzie miała szansę osiągnąć większy sukces. Podczas prac stale nadzorujemy i optymalizujemy poszczególne aspekty kampanii, aby informacje o produktach zyskały maksymalny zasięg i przyniosły zadowalające rezultaty – zarówno pod kątem zysków, jak również konwersji na stronach Klientów.

Dlaczego warto nam zaufać i powierzyć prowadzenie reklam produktowych?

Kampanie produktowe to wyjątkowo efektywne rozwiązanie dla sklepów internetowych, o czym przekonali się nasi zadowoleni Klienci.

Inwestycja w kampanie produktowe w naszym wykonaniu obejmuje między innymi kompleksowe doradztwo na polu reklamy i marketingu online. Pomagamy naszym Klientom dopasować alternatywy najlepsze dla profilu ich firmy, a także najskuteczniejsze rozwiązania dopasowane do budżetu jaki są w stanie przekazać na reklamę. Kampanie produktowe należą do najbardziej konkrecyjnych w zakresie cen i skuteczności, dlatego wykonujemy je często, stale wzbogacając swoje już kilkunastoletnie doświadczenie.

Stawki opłat za tego rodzaju kampanie pobieramy od produktu a nie słów kluczowych, a dodatkowo pomagamy w tworzeniu celów produktowych. Umiejętnie dobieramy rozwiązania do potrzeb Klientów oferując między innymi możliwość wyświetlania kilku reklam obok siebie, ale również połączenia reklam produktowych i tekstowych. Dla chętnych oferujemy również pomoc we wdrożeniu remarketingu dynamicznego, który pozwala na ponowne wyświetlenie produktów osobom, które odwiedzały ich strony wcześniej. Wykorzystanie tej niezwykle skutecznej alternatywy z naszą pomocą pozwala nam urozmaicać strategie marketingowe, dostosowane do potrzeb klienta i jego branży.

FAQ

czyli najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Dla kogo reklama produktowa to najlepsze rozwiązanie?

Reklama produktowa to alternatywa stworzona z myślą o sklepach internetowych, a także użytkownikach, którzy poszukują konkretnych rozwiązań. Poprzez tę formę reklamy, wpisując określoną opisową frazę produktu, potencjalny klient od razu może uzyskać gotową propozycję – dostępną w określonym sklepie internetowym.

Dlaczego warto zainwestować w reklamę produktową?

Poprzez reklamę produktową możliwe jest dostarczenie oferty określonych przedmiotów do docelowej grupy klientów, zachęcając ich tym samym do zakupu produktów dostępnych od ręki w asortymencie sklepu. To opcja pozwalająca na dwukrotnie większą konwersję, a co za tym idzie większy sukces w sprzedaży.

Kiedy pojawią się pierwsze efekty ?

W wielu przypadkach efekty kampanii produktowych są bardzo szybkie, już w kilka chwil po włączeniu kampanii obserwujemy pierwszy wzrost zainteresowania naszymi produktami.

Potrzebujesz więcej ruchu na swojej stronie?