Artykuły sponsorowane

Niesamowite możliwości promocji firmy, czyli artykuły sponsorowane

Artykuły sponsorowane jako ciekawa forma reklamy w prasie bądź internecie to świetny sposób na przedstawienie firmy, produktów, usług czy określonej marki szerszemu gronu odbiorców.

Nadmiar reklam sprawia, że czytelnicy coraz rzadziej skupiają się na materiałach promocyjnych i krzykliwych nagłówkach, stąd inwestycja w eksperckie artykuły sponsorowane z subtelną reklamą określonej witryny, dają znacznie większą szansę na trafienie do właściwej grupy docelowej.

Jako specjaliści w marketingu internetowym wiemy jak ważne jest wykorzystywanie w promocji najwyższej jakości treści. W ramach naszych usług z zakresu content marketingu zapewniamy bogaty wachlarz możliwości, w tym właśnie artykuły sponsorowane. Inwestycja w tego rodzaju treści to doskonały sposób na zachęcenie czytelników do odwiedzenia strony w sposób nienachalny, ale jednocześnie skuteczny.

Czym są artykuły sponsorowane?

80-Pre-built-Page-Templates-Icon

KREUJ ŚWIADOMOŚĆ PRODUKTU ZA POMOCĄ ARTYKUŁÓW SPONSOROWANYCH

Artykuły sponsorowane to przede wszystkim skuteczne narzędzie reklamy, ale także sposób na zaoferowanie odbiorcom czegoś więcej niż tylko sam produkt czy usługa. Realizacja artykułów tego rodzaju to sposób na zwiększenie zainteresowania ofertą lub poszczególnymi jej elementami, które poprzez zajmującą treść zyskują na atrakcyjności. Content artykułów sponsorowanych wygląda jak klasyczne artykuły zamieszczane na stronach internetowych, jednak jego forma w tym aspekcie uwzględnia przede wszystkim subtelną promocję biznesu czy produktów. Dzięki artykułom sponsorowanym możliwe staje się dotarcie do większej grupy odbiorców, a dodatkowo są to płatne treści reklamowe, które umieszczane są na różnych witrynach, będących doskonałym źródłem linkowania do landing page danej firmy.

Cross-Browser-Compatible-Icon

DAJ SIĘ ZNALEŚĆ SWOIM KLIENTOM

Treść artykułów sponsorowanych obejmuje w głównej mierze opis zalet jakie posiadają poszczególne produkty, opisują ciekawe wydarzenia z życia firmy, wprowadzenie nowego produktu czy opis określonych działań, w których dana opcja się sprawdziła. Ważnym elementem tworzenia tego rodzaju treści jest jednak to, aby nie były one sztuczne i przekoloryzowane – nie mogą wzbudzać podejrzeń czytelników, którzy mogą wątpić w ich autentyczność. Najczęściej w artykułach sponsorowanych znaleźć możemy ciekawe informacje bądź wiedzę z zakresu danej dziedziny, które edukują odbiorców i pomagają wzbudzić ich zaufanie. Wśród artykułów sponsorowanych wyróżniamy artykuły faktograficzne opisujące daną firmę, artykuły przeglądowe ujmujące treści o firmie i jej sytuacji w branży, ale również interesujące wywiady, bylinery (podpisane przez prezesa treści) czy też case study tłumaczące zjawiska, wydarzenia czy przypadki zastosowania. Reklama ujęta w artykułach sponsorowanych może powstać zarówno w charakterze eksperckich wywodów, jak również zwykłego wpisu tematycznego, w którym nawiązuje się do reklamodawcy. Często w treściach tego rodzaju występują linki.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Potrzebujesz wsparcia dla swojego biznesu?

Jak możemy pomóc poprzez kreowanie treści artykułów sponsorowanych?

Artykuły sponsorowane mogą przybierać różnorodne formy, a my jako specjaliści w dziedzinie marketingu internetowego, wiemy doskonale jak kreować poszczególne z nich, aby przyniosły oczekiwane rezultaty. Nasze wsparcie w tworzeniu treści sponsorowanych pozwala uzyskać nowych klientów, wzbudzić zainteresowanie określonymi produktami, usługami bądź samą w sobie marką, a jednocześnie informować i uczyć. Kreowane przez nas treści są dostosowane do bieżących potrzeb różnorodnych użytkowników, a dodatkowo dedykowane określonej grupie odbiorców, która poza bogatą wiedzą w danym temacie, będzie mogła skorzystać z możliwości jakie oferuje reklamowana w tekście firma. W artykułach sponsorowanych nie brakuje logo lub adresu strony firmowej, dlatego potencjalni klienci nie będą mieli problemów z trafieniem we właściwe miejsce docelowe.

 

Artykuły wykonane przez nas są efektywne i promują pozytywny wizerunek firmy bądź produktu. Ich właściwe ulokowanie, pozwala wzmocnić pozycję marki – zarówno na rynku konkurencji, jak również w pozycjach w wynikach wyszukiwania. Nasze treści sponsorowane są doskonałą, ale jednocześnie subtelną promocją, a dodatkowo zapewniają ciekawy przekaz. To alternatywa dla męczących reklam. Content ten jest jasny i klarowny, przyjemny w odbiorze i lekki.

Dlaczego to nam warto powierzyć tworzenie artykułów sponsorowanych?

Publikowanie artykułów sponsorowanych to przede wszystkim niezwykła reklama dla firmy, a świetnie dopasowane do potrzeb marki oraz odbiorców, pozwala skutecznie przyciągnąć uwagę.

Dzięki naszemu wsparciu możliwe staje się dotarcie do odbiorców, potencjalnych klientów, którzy zainteresowani danym produktem bądź usługą, znacznie chętnie zaglądają na witrynę firmową. Dzięki artykułom sponsorowanym, możliwe jest zwiększenie sprzedaży, a co więcej są one cennym źródłem większego ruchu na stronach.

Profesjonalnie pomagamy naszym Klientom nie tylko stworzyć treści, ale również znaleźć właściwe miejsca ich publikacji, które pozwolą na uzyskanie najlepszych efektów. Bierzemy pod uwagę tworzenie treści pod kątem ich publikacji zarówno na znanych i cenionych serwisach, jak również tych niszowych, które pomagają trafić do określonej grupy odbiorców. Wysokiej jakości artykuły sponsorowane to rewelacyjny sposób na budowanie renomy marki, dlatego z nami możliwe jest osiągnięcie naprawdę zadowalających efektów promocji, jak również popularyzacji marki, produktów czy usług.

FAQ

czyli najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Dla kogo artykuły sponsorowane to dobry wybór?

Artykuły sponsorowane to doskonały wybór dla każdego, kto pragnie nietypowo i zarazem skutecznie wypromować swój produkt, usługę lub firmę. Ich atrakcyjna forma, która daje coś więcej niż pstrokate i męczące reklamy, pozwala budować zaufanie i zaangażowanie, a co za tym idzie przekłada się na większą sprzedaż i grono zadowolonych klientów.

Ile kosztują artykuły sponsorowane?

Wycena tego rodzaju usług przeprowadzana jest indywidualnie. W zależności od rodzaju artykuły sponsorowanego oraz branży w jakiej działa firma reklamodawcy, ceny mogą być zróżnicowane. Dodatkowo dochodzą jeszcze koszty publikacji treści na różnych serwisach.

Potrzebujesz więcej ruchu na swojej stronie?