Reklama Facebook ADS

REKLAMA NA FACEBOOKU TO DOBRY RUCH

Reklama Facebook Ads i jej
niezwykła moc docierania do celu

Facebook to bez wątpienia jedno z najpopularniejszych narzędzi marketingowych, a jego wykorzystanie pozwala na dotarcie zarówno do klientów indywidualnych jak również firm. Innowacje i ciekawe opcje, jakie wprowadzają twórcy tego giganta mediów społecznościowych, pozwalają zatem na bardzo szeroko zakrojone kampanie reklamowe w oparciu o Facebook Ads.

DOCIERAJ BEZPOŚREDNIO PRZEZ FB

Bezpośrednie połączenie z
Twoim potencjalnym klientem

Jako działająca już od kilkunastu lat na rynku firma zajmująca się działaniami marketingowymi w internecie śledzimy i wykorzystujemy najlepsze z form reklamy. Aby zapewnić naszym Klientom najwyższą skuteczność i pełną satysfakcję – w ramach usług oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie przeprowadzania kampanii Facebook Ads. Ich niezwykła efektywność i różnorodne możliwości personalizacji pod kątem indywidualnych potrzeb, dają każdej firmie bądź marce naprawdę spore pole do popisu.

Zdobywaj uwagę swoich potencjalnych klientów
Gwarancja zdobycia nowych kontaktów
Dopasowanie do potrzeb Twojego biznesu - produktu - usługi etc..
Social-Media-Traffic-Image
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Potrzebujesz wsparcia dla swojego biznesu?

Czym tak właściwie są reklamy Facebook Ads?

Reklamy w serwisie Facebook to doskonała forma zaistnienia w internecie. Z jej pomocą możliwe jest dotarcie do określonej grupy użytkowników, a odpowiednio przeprowadzone targetowanie, czyli sprecyzowanie odbiorców, do których trafić ma reklama, pozwala uzyskać maksymalne korzyści. Narzędzie jakim jest Facebook Ads pozwala dobrać indywidualnych użytkowników, którzy będą doskonałym materiałem na potencjalnych klientów – nawet jeśli oni sami jeszcze o tym nie wiedzą. Odpowiednio dopasowana grupa docelowa może być dobrana przy pomocy licznych zmiennych, które Facebook pozwala precyzyjnie określić, a należą do nich między innymi dane demograficzne, lokalizacja, zainteresowania, wykształcenie czy charakter wykonywanej pracy. Dzięki aplikacji, możemy poznać możliwy zasięg naszej reklamy, a co za tym idzie skutecznie dopasować strategie marketingową.

Samo w sobie tworzenie reklamy za pomocą Facebook Ads nie jest zadaniem trudnym, a wymaga przede wszystkim określenia celów, grupy odbiorców, utworzenie atrakcyjnej reklamy oraz budżetu jaki chcemy w nią zainwestować, a także stosowania się do zasad publikowania wyznaczonych przez serwis. Możliwe jest skorzystanie z dwóch wariantów reklamy Facebook Ads, mianowicie działania samodzielnego bądź z pomocą handlowców Facebooka. W zakresie samodzielnych strategii, polecamy swoje usługi, oferując realizację kampanii na najwyższym poziomie.

Jak możemy Ci pomóc w realizacji kampanii reklamowej Facebook Ads?

service1

SKUTECZNIE DOCIERANIE DO CELU

Jako profesjonalna firma silnie związana z marketingiem w internecie, wiemy jak ważne jest mądre prowadzenie kampanii, w tym tych za pośrednictwem Facebook Ads. Z naszym wsparciem, każda firma może skutecznie określić swoje cele, czyli to co pragnie osiągnąć poprzez swoją reklamę. Celów może być wiele, w tym np. prezentacja marki, zwiększenie liczby odwiedzin na stronie, zmiana targetu firmy czy wizerunku marki. My pomagamy kompleksowo opracować strategię działania, która będzie w pełni dopasowana do indywidualnych potrzeb. Dbamy o każdy element reklamy w Facebook Ads, dlatego nasi Klienci mogą osiągnąć najlepsze efekty, trafiając w określony target.

ELASTYCZNE DZIAŁANIA

Pomagamy w określeniu grupy odbiorców kampanii reklamowej, a mogą to być osoby w różnym wieku, o odmiennych zainteresowaniach, płci czy zamieszkujący różne obszary. Każdy element precyzyjnie określony pozwala zawęzić grupę docelową, dla której kampania reklamowa będzie doskonale dopasowana i przyniesie najlepsze efekty. W czasie trwania kampanii pomagamy zmieniać preferencje odnośnie odbiorców zawężając lub poszerzając ich zasięg. Tworzymy również rzucające się w oczy tytuły, informacje oraz grafiki, które przyciągają i zachęcają do bliższego zapoznania się z ofertą. Każde działanie dopasowujemy do określonej grupy odbiorców i zamierzeń reklamodawcy.

Dlaczego warto nam zaufać i powierzyć reklamę Facebook Ads?

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz szerokie grono zadowolonych Klientów to najlepsza reklama.

Pomagamy kompleksowo przeprowadzić działania w zakresie reklamy Facebook Ads, ale również doradzamy na polu reklamy i marketingu online ( Google Ads, SEO ), tworzymy strategie marketingowe, dostosowane do potrzeb klienta i jego branży oraz pomagamy w ciężkich sytuacjach związanych z biznesem, sprzedażą i marketingiem. Każde z naszych działań ma przynieść wymierne korzyści naszym Klientom, dlatego też reklamy Facebook Ads realizowane są na najwyższym poziomie. Wiemy jak doskonale skonfigurowana kampania reklamowa jest efektywnym narzędziem promocyjnym dlatego poprzez umiejętne i fachowe realizacje możemy zapewnić naszym Klientom solidną i tanią alternatywę.

Z naszym wsparciem zyskać można szerokie grono Klientów, pomagamy dopracować każdy element kampanii reklamowych, ustalić limity budżetu dziennego i całkowitego, zmieniać kryteria w trakcie trwania kampanii i im podobne. Kompleksowa obsługa pozwala cieszyć się z rewelacyjnych efektów, przy jednoczesnej minimalizacji kosztów. Każdy z naszych Klientów może liczyć na pełne wsparcie i doradztwo, a wszystko to w ramach wytyczonego budżetu, bez dodatkowych kosztów i nieplanowanych wydatków.

FAQ

czyli najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Czy reklama Facebook Ads to skuteczne narzędzie reklamy?

Facebook daje obecnie jedną z najbardziej skutecznych możliwości docierania do klienta. Jego obszerna baza użytkowników, pozwala dotrzeć z przekazem reklamowym w wymarzoną grupę docelową. Obszerna informacja o poszczególnych osobach korzystających z Facebooka daje firmom realizującym kampanie za pomocą Facebook Ads cenne kryteria, wedle których możliwy jest precyzyjny przekaz. Same dane deklaratywne to jednak nie wszystko, bowiem Facebook Ads daje nam również możliwość wykorzystania danych behawioralnych, czyli tych, które określają polubienia, śledzone profile czy komentarze, pozwalające skutecznie profilować całe kampanie reklamowe.

Kto skorzysta z kampanii na Facebooku?

Ta opcja to doskonałe wsparcie dla sklepów internetowych, firm, które chcą budować pozytywny wizerunek i działać PR-owo, a także dla tych, którzy pragną nawiązywać interakcje z klientami. Facebook pomoże również poznać opinie na temat firmy i jej usług, a co za tym idzie wspiera rozwój i dopasowanie ofert pod kątem potrzeb Klientów.

Kiedy pojawią się pierwsze efekty ?

W wielu przypadkach efekty kampanii na FB są bardzo szybkie, już w kilka chwil po włączeniu kampanii obserwujemy wzrost zainteresowania naszą ofertą.

Potrzebujesz więcej ruchu na swojej stronie?